Tarayıcı Virüsü Temizleme Programı

İnternet üzerinde gezerken tarayıcınız üzerinde birçok internet sitesine girip çıkacarsınız. Bu sırada hangi sitenin güvenli olduğunu hangi sitede ise virüs olduğunu bilmeniz elbette zor bir durumdur ve bazen tarayıcınıza bu şekilde virüs bulaşarak bilgisayarınızı tehdit altına alabilmektedir. Bu yazımızda tarayıcınızın virüsünü temizleyebileceğiniz en etkili program tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Malwarebytes anti-malware: Trojan, solucan ve virüs gibi bilgisayarınız için zararlı olan tüm yazılımları tarayıcınızdan temizleyen etkili programlardan birisidir. Hem ücretli hem de ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümü bulunmaktadır.

Adwcleaner: İnternet Explorer, Firefox ve Chrome gibi tarayıcılar başta olmak üzere üm tarayıcıları virüsten etkili ve kesin bir şekilde koruyan en etkili programdır. Tarayıcı virüslerini temizlemede etkili olan Adwcleaner programı, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Emsisoft Anti-malware: Tarayıcılarda bulunan backdoor, trojan, adware ve virüs gibi kötü amaçlı yazılımları tek seferde güvenle tarayıcılardan temizleyen bir programdır.

NPE Norton Power Eraser: Firmanın kullanıcılarına sunmuş olduğu kusursuz bir tarayıcı virüsü ve spyware temizleme programıdır. Özellikle indirme ve kurma gerektirmeyen bu araç; özellikle rootkit gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı son derece korumalıdır.

Bir Yorum Gir...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir